Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg! IPhone 6 akkumulátor...

Segitseg! IPhone 6 akkumulátor csere után ugyanúgy szerviz állapotot jelez az akkumulátor menüpont. Egyszeri feltöltés után változik esetleg? Vagy a telefonban ez bent marad hiába történt csere?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne: elvittem szervizbe az iPhone 6 készülékemet akkumulátor cserére, mivel

már jelezte az akkumulátor menüpontban a szerviz állapotot. 1 nap alatt elkészült, elmentem érte, majd mikor megnyitottam ismét az akkumulátor menüpontot ugyanúgy kiírta hogy szerviz állapot. A szerelő 8-10 órás töltést javasolt, gondoljátok nem cserélt valójában akkumulátort?

Számlát nem kaptam, de ha jól tudom itt nem szoktam adni, nagyjából elégedett mindenki a vélemények alapján a szervizközponttal.



2019. febr. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
-> számítástechnika kategória
2019. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos apple utángyártott akkumulátorokat nem ismer fel az akkumulátor állapotfigyelő menüpont az ios-ben. Ez nem jelenti azt például hogy rossz az akkumulátor amit beszereltek, működhet tökéletesen is, amennyiben mégis problémád nem szűnt meg biztos orvosolják majd ahol cseréltetted.
2019. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látod, ezért nem kell soha iPhone.

Az utángyártott aksira nincs licenc és az Apple hibásként ítéli meg, rosszabb esetben letiltja.

2019. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!