Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapják az emberek...

Hogyan kapják az emberek ezeket az ingyen telefonokat a szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
Sorra hallom az ismerőseimtől hogy ingyen telefonokat kapnak a szolgáltatótól.Ez hogy működik?A történet:Az egyik ismerősöm veszekedett az asszonyával és földhözvágta a telefonját(amit magának vettek a szolgáltatónál) és volt rá még garancia ezért elvitte a szolgáltatóhoz hogy vegyék vissz és ő elmesélte (persze nem az igazat) hogy pukkant egyet és az asszon földőzvágta mert megijedt!És elhitték!Mondta hogy egy újat akar venni amikor azt mondták neki hogy az ő nevre van írva hogy már megint kaphat egy újat teljesen INGYEN a szolgáltatótól!De nem egyszer hallottam már ilyet!Ez hogyan van akkor?
2019. febr. 16. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy valami méregdrága előfizetése van.
2019. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, leköti magát 2 évre valami drága előfizetéssel, amibe bele van építve a telefon ára.
2019. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ingyen a telefon, az ára benne van az előfizetésben, hűségidővel veszed meg. Olyan, mintha részletre vennéd.
2019. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Telekomos árakkal számoltam. Kötsz egy előfizut két év hűséggel. A két év alatt befizetsz 453.600Ft előfizetési díjat. Ezért cserébe simán megéri nekik egy 110.000Ft-os telót oda dobni neked 0Ft-ért.
2019. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így már értem!Köszönöm!
2019. febr. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!