Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez a telefon?

Megéri ez a telefon?

Figyelt kérdés

[link]


A kamerája van olyan jó mint a huawei P9-nek a neglévő 2 hátlapia? Elvileg hardverileg,gyorsaságilag vetekedig az iphone 7 plus-al az meg ugye sokkal drágább! Illetve kb ott van vele egy szinten a samsung galaxy S8 + !



2019. febr. 17. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de a közelébe sincs egy iPhone 7 vagy egy Samsung galaxy S8+ hardveréhez képest (még az galaxy S5 is komolyabb).

Gyenge és ráadásul drága is ez az LG.

2019. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezt nem sok üzletben lehet kapni, a garancia sem mindenhol megoldható.

Úgyhogy jó az LG mint márka, de az ilyen modellektől óva intenék, mert jobban jársz, ha külföldről rendeled meg, valami EU priorty szállítással.

Jó ár/érték arányú telefonok vannak, de nem tudom, hogy most más gyártó készülékeire is kíváncsi vagy, vagy nem?

2019. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok csak ne huawei ne honor ne sony meg ne xiaomi legyen! Mert mind a 4 volt nekem! Mind a 4be csalódtam! 100.000 Ft a maximális keret összeg!
2019. febr. 17. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyetlen 1 telefon volt amibe nem cslódtam. Az egy motorola volt! De azt már szerintem nem árulnak jó áron meg lehet azota változott!
2019. febr. 17. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem èri meg. Nagy kijelző, gyenge és nem takarékos processzor és kis kapacitású akku, tehát üzemidőben nem lesz túl acélos, az biztos. A 4/64 GB nem hangzik rosszul, de ez már némelyik 60 ezer Ft körüli telefonban is megvan. Szerintem gyenge az árához képest.
2019. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, közben látom, már írtál! A Motorola-kat nem ismerem, de jó ár/érték arányt képviselnek pl. a Meizu telefonok, azok között nézz szét!
2019. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok csak ne huawei ne honor ne sony meg ne xiaomi legyen! Mert mind a 4 volt nekem! Mind a 4be csalódtam! 100.000 Ft a maximális keret összeg!"

Már látom, miért csalódtál a fent említett 4 márkában: TE csúcsmodellt vársz, 100.E Ft alatt. Hát ezt sehogy sem fogod megkapni, mert nem így működik a világ.

100E Ft alatt, a Xiaomi POCOPHONE F1 az ami inkább gamer telefon. Itt a kamerája nem annyira jó, de ez van.

Xiaomi Mi 8 Lite - kamerája jobb, meg a mono hangszórója.

Motorola Moto Z2 van még az, ami az Alzában 77 590 Ft-re van leakciózva. Itt van a vele készült képek: [link]

Úgyhogy ja: mindenki azt a telefont vesz, amit akar, de sokat ne várjon el az ember, kevesebb pénzért, mert vagy itt, vagy ott, de kompromisszumokat kell kötni. Nekem viszont Xiaomi Mi A1-em van, amit nem nagyon ajánlok, de a kamerája eléggé jó - lassan két éves modell lesz ez.

2019. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig a Xiaomi mostanában elég jó telefonokat gyár( nem azért én is csalódtam már benne) de adtam neki még 1 esélyét és a mostani tökéletesen működik. Ha viszont nem akarsz olyan márkát amiket fel soroltál akkor én a Nokiát ajánlom mert az még egy jó ár/érték arányú mobil. Nézz szét köztük, olvass el jó pár véleményt a mobilról amit venni szeretnél és felejtsd el ezeket a "nagy" márkákat 100ezer alatt mert nem kapsz náluk olyan jó ár/érték arányú mobiltelefont. Remélem tudtam segíteni.
2019. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oké. de azért meg kel kérdezzem! És az umdigi illetve samsung telokról

mik a véleményetek?

2019. febr. 18. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Samsungnak csak a csúcsmodelljeik a jók, a többiben meg a belső hardverrel spórolnak. Jönnek ki a NOTCH-os telóik, a közép kategóriába, amik jók, de azok az indiai piacra szánja a gyártó, így Magyarországon, vagy az EU-ban kérdéses a beszerzése (HIVATALOSAN és B20 támogatással bíró verzióról beszélek).

Umidigi - a gyártó termékeit aligha ismerem, de Mobilarénán írtak róla: [link] - ezeket olvasd el. Nekem kínai tucatmárkának tűnik, de lehet, hogy nem az.

2019. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!