Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legújabb Skype iPhone-n nem...

Legújabb Skype iPhone-n nem küldi el üzeneteket, ti is tapasztaljátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hiába írok, "üzenet küldése folyamatban", hiába van teljesen jó Wi-fi, összes többi alkalmazás is megy, tehát véletlenül se net-probléma..

Ismerősöm Android-os telefonjáról 2 éve pont ilyen jelenségek miatt törölte...

ti is tapasztaltok ilyet akár Android-on, akár iPhone-n, akár számítógépről küldött üzenetek esetén?

Jelenleg nekem nincs frissítés és órák óta "folyamatban van" az üzenetek küldése, rövid üzenetekről van szó, semmi fájl, sem képküldés, csak pár szavas üzenetek.



2019. febr. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Van még ember, aki Skypeot használ, ráadásul üzenetküldésre?!

Nem sértésből, de millió jobb VoIP alapú üzenetküldő szolgáltatás létezik már így 2019-ben.

2019. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt ismerős aki csak ott elérhető, csak azért.
2019. febr. 18. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy kijavítja a Microsoft, vagy nem. A Sykpe halott. Ved rá azt az ismerősöd, hogy váltson Messengerre/Viberre stb.
2019. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is csodálkozom, hogy még egyáltalán frissítik Skype-t, ahogy jönnek ki az újabbnál újabb változatok, egyre rosszabb... Erőszakkal kényszerítik a felhasználókat, hogy váltsanak az új, "dizájnosabb", szintén bugos változatra...

Mintha saját maguk alatt vágnák a fát...

2019. febr. 18. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a Skype már jóformán a halálán volt amikor az MS átvette, de ami az MS kezébe kerül, nem sajnálja, még lejjebb húztam, minthogy felkarolta volna.

MSN időszak kiváló volt.

2019. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban, MSN az nagyon jó volt. :-)
2019. febr. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!