Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett telefon, mit tesz...

Vízbe esett telefon, mit tesz a biztosító?

Figyelt kérdés
Tegnap beleejtettem a wc-be az egy hetes telefonomat.. Előfizetéses vagyok és fizetek biztosítást több mint 2éve. Ez lett áthozva az új telefonomra is. Kb 100ezer forintot ér ez a telefon. 1590ft a havi biztosítás. Nemtudom ilyen esetben mit tud tenni a biztosító. A telefon kuka szerintem, nem kapcsol be nem reagál semmire
2019. febr. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a biztosítás balesetre is vonatkozik, akkor kapsz egy újat. Nézd át a szerződést, hogy mire vonatkozik. Ha nem, akkor venned kell egy másikat, esetleg javíttatni, de nem biztos, hogy ez megéri. Amúgy mit keresett a telefon vizes helyiségben?
2019. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerződés mit ír?
2019. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna az alkalmazásba nem tudok most belépni és megnézni mert testvérem nevén van és épp alszik már. Így egy általános biztosítási tájékoztatót tudtam megnézni ami telefonérték alapján számolja ki a biztosítási havi díjat. Ezen összeg alapján hirtelen vízzel való károsodásra is vonatkozik. Megpróbáltam bekapcsolni most, sikerült működik minden az ujjlenyomat olvasón kívül. Párásak a kamerái. Szóval ha most nincs is komolyabb baja, később biztosan lesz. Holnap intézkedek. Zenét hallgattam takarítás közben..
2019. febr. 17. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szétszedhető, kapcsold ki, vedd ki az akkumulátort, de még kár volt bekapcsolni, ha párás. Korrodálódni fog...


Először minimum ki kellett volna teljesen szárítani akku nélkül. Az több hét, vagy sok munka, mert darabokra kell szedni, kitisztítani, stb... Vannak megoldások víz ellen, de az nem a bekapcsolás.

2019. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vízpára és az akku az elektronika számára gyilkos kombináció.
2019. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kiderült közben hogy extra biztosítási csomagom van ami vonatkozik beázásra!Megtörtént a bejelentés, majd keresnek a sztorival, úgyhogy most imádkozom..

Mindenki a saját kárán tanul, ha sikerül minden úgy vigyázok rá mint a szemem fényére

2019. febr. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!