Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y5 prime vagy Y6 prime...

Huawei Y5 prime vagy Y6 prime megéri venni?

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki jönne valami más márkával! Huawei telefont veszek mert most az a menő! Menőbb mint az iphone! A samsung meg a xiaomi már nagyon gyakori pedig samsung galaxy j4+,j6 volt tervbe! Nos kéne egy telefon ami jobb mint a mostani iphone 3G! És max 40.000 ezrem lenne rá! Egy teljesen új telefonnak jobban örülök viszont valaki ajálhat használtan is mellé! Csak legyen rá gari! Illetve minimum 1,5 év!

2019. febr. 18. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, hát a Huawei minden, csak nem menő. Főleg nem a 40 ezres hulladékjai. Az EMUI iszonyat átláthatatlan. Inkább Samsungot vegyél. Ebben az árban meg inkább Xiaomit, vagy Nokiát. Meg milyen mostani iPhone 3G?😂😂😂😂 az több, mint 8 éves. Ember... gondolkozz.
2019. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak!

Ezek az olcsó Huaweiek nem érnek semmit.

Én is Samsung telefont ajánlok, mégpedig egy Samsung Galaxy J5 2017 et. 45000 Ft normális helyeken.


[link]

2019. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy a samsungos fiúkat a legtöbb jó csaj le nézi! A másik meg az , hogy minek ajánlod nekem az 1000 eves galaxy j5-öt mikor egy galaxy j4 2018 + jobb nála?!
2019. febr. 18. 18:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom te is troll vagy mert akkor nem a j5-öt ajánlanád!
2019. febr. 18. 18:28
 5/10 A kérdező kommentje:
illetve j4+ nem fér a keretbe de a sima j4 ott van
2019. febr. 18. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a telefont ajánlanám!


[link]

2019. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
najo xddddd komolyan azt hiszed, hogy ha hauwei-ed van, nagyobb esélyed lesz a lányoknál? hát képzeld, nem. Ha valaki igazán szeret, nem a telefonod alapján fog megítélni.
2019. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj gyerekek, ne etessétek a trollt :D
2019. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz, hogy a mai fiatalok ehhez mérik a randizást. Illetve nem ilyen szempontokból kéne telefont választani. Ha valaki ezért lenéz, akkor menjen is a bánatba.

Bár a Prime-ot nem ismerem, de ebben az árkategóriában a Huawei felejtős. Nekem sima Y6-om volt 2 éven át, folyamatosan szívózott velem, ősszel kompletten cserélték, a garancia maradt januárig, februárban hirtelenül teljesen megmagyarázhatatlanul esett össze az egész. Garancia nem él és nem éri meg megcsináltatni. Én innentől kerülöm a Huaweit. Ismeretségi kör alapján azt tudom mondani, hogy a Samsung és az LG jó. Samsung-nál főleg a J5 és J6, de én magam a Samsung felületét nem szeretem.

2019. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az y6 lesz a megérős.
2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!