Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7, "Ez a készülék nem...

IPhone 7, "Ez a készülék nem támogatja ezt a kiegészítőt" van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Vettem egy nem eredeti lightning-jack átalakítót, és jól szól meg minden, de kb másfél perc használat után a fentit írja ki. Kihúzom, bedugom, újra másfél percig bírja. Ezt ki lehet küszöbölni valahogy? (A "vegyél eredetit" és társai légyszi kíméljenek, nem az a kérdés)

2019. febr. 18. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Hát, az tényleg röhögni való. :D
2019. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
8 plusról váltottam. Soha többet almás termék. Az iOS a legbugyutább és legbazáribb felület a piacon. Olyan érzése van az embernek mintha egy zenegépet nyomkodnál.
2019. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

12#-vel egyet kell értsek, legutoljára elsődleges telefonként egy 5C-t használtam, megközelítőleg pár hónappal megjelenése után, de mit ne mondjak, hamar meg- illetve beleuntam a rendszerbe. Akkor talán IOS 8 főverzió körül járhatott, már nem emlékszem, azóta csak egyre rosszabb lett, így, hogy már a pár éves android fícsöröket pakolgatják bele, így azt az egyetlen sajátos "stabil, nem akad" jeligét is kezdi elveszíteni az utóbbi pár főverzió óta.

Ma már kiváló, egyedileg megírt (mert ugyebár nyílt forráskódú) kezelőfelületű androidok közül választhatunk.

Ez alatt a OnePlus-nak van az egyik leggördülékenyebb felülete, megfelelő ár-érték, hardverrel társítva. Nyilván nem hibátlan mobil, hisz köztudottan a kijelzője nem prémium, a rezgőmotorjára is sokan panaszkodnak, nincs hivatalos "vízállóság" tanúsítvány, de összességében így ennyi.

2019. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Kifejezetten a 6/6T-ről beszéltem épp.
2019. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!