Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltős telefonra utólag...

Feltöltős telefonra utólag lehet kötni előfizetéses szerződést?

Figyelt kérdés
Tehát van egy mobilom + SIM kártyám, amiket meg akarok tartani. Beballaghatok e valamelyik szolgáltatóhoz, hogy előfizetéses elszámolást akarok kötni? Van ilyen?

#utólag #előfizetés-kötés
2019. febr. 20. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beballaghatsz. Ha ahhoz a szolgáltatóhoz mész be akinél most is vagy, 10 perc az egész, egy SIM csere és mehetsz, a számod megmarad. Ha más szolgáltatóhoz mész számhordozást kell kérni, annak van pár nap átfutási ideje.
2019. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Mehetsz a saját szolgáltatódhoz is, bár oda nem is muszáj "beballagni" hiszen csak díjcsomag váltásnak minősül, amit ügyfélszolgálaton (telefonon/interneten/applikációban...) meg lehet oldani.


Esetleg számhordozással ősszekötve másik szolgáltatóhoz, ebben az esetben be kell menni a fogadó szolgáltatóhoz minden papírral amivel igazolod, hogy a te neveden van a kérdéses telszám (a készülék lényegtelen ebből a szempontból, ha feltöltős vagy, arra valószínűleg nincs hűség/részlet, de ha mégis, azt továbbra is fizetned kell) és a fogadó szolgáltatónál felvázolod a szituációt.

Ott minden továbbiról bővebb tájékoztatást is kapsz (én ilyet még nem csináltam).


Ha jól tudom, kapsz egy SIM kártyát egy ideiglenes számmal, ami később a saját korábbi (jelenleg feltöltős) számodra módosúl, miután minden sikeresen lement a szolgáltatók közt, ugyanis elintézik az átadás-átvétel procedúrát nélküled.

2019. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!