Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyáron vettem Navon Supreme...

Galledit kérdése:

Nyáron vettem Navon Supreme Pro telefonomat, mindenféle előzetes probléma után tegnap a kamera egyik napról a másikra mindenféle gomb félrenyomása/fájl törlése nélkül meghülyült. Újraindítottam a mobilt, a helyzet nem változott. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A kamerával kapcsolatos probléma: változtathatatlanul csak a mobil előlapjánál lévő kameranyílásból látszódó képet mutatja (a kép megfordításához szükséges nyíl jelzés is eltűnt), továbbá az egész mutatott kép fejjel lefelé van. Ha fejjel lefelé fordítom a mobilt, akkor is az elvárhatóhoz képest fejjel lefelé fordított képet mutatja.

#okostelefon #kameranézet_probléma #újraindítás_nem_segít
2019. febr. 22. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*mindenféle előzetes probléma felmerülése nélkül,
2019. febr. 22. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
A hátsó kamera tönkrement, mivel a telefon nem is látja, ezért eltűnt a gomb. Vidd vissza garizni.
2019. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ne csak ujra indítsd hanem tedd vissza gyári beállításokra mindent fizikailag nem hiszem hogy tönkrement a kamera
2019. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először én is a gyári beállitások vissza menüt választanám, az valószinűleg segithet
2019. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!