Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudnak olyan iPhone-...

Miért nem tudnak olyan iPhone-t gyártani aminek normális üzemideje van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hátha itt valaki tudja. Miért van az hogy akárhány androidos telefonom volt átlagos felhasználás mellett volt amelyik 2-3 napot is kibírt, 3500-4000 miliamperes akkumulátorokkal voltak felszerelve. Az iPhone a 4,7 colos iPhone modellekbe miért 1800-1700 miliamperes akkumulátorokat pakol? 96%-os kapacitás mellett naponta 6x kell tölteni az iPhone 8-amat, de van olyan haverom akinek az xs max is lemerül 3-4 óra alatt 3100 miliamperrel. Lehet hogy inkább visszaváltok androidra ha nem lehet 200-300 ezres telefonba normális akkumulátort meg energiagazdálkodást csinálni.

2019. febr. 22. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az üzemidő nagyban függ a felhasználási szokástól, de ha ugyanolyan felhasználással jóval jobb eredményeket érsz el android alatt, akkor jogos lehet a kiábrándulásod.


Egyébként nekem is megvan a saját véleményem erről: Tipikus Apple, ne innováljunk semmit, az akkut minimálisan emeljük, de ne annyira, hogy jövőre ne tudjuk.

Érdekes, hogy más mobilgyártók évekkel ezelőtt már a 4000mAh körüli telepeket pakolgattak mobiljaikba, megközelítőleg ugyanakkora házba.

És már arra sem foghatják, hogy jobban van optimalizálva a rendszerük, és felesleges bele akkora, persze, de mellette eltörpül a kijelző felbontása a többi konkurens mellett..

2019. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem mert így is megveszik.

Engem is kikezdene ha egy becsületes napot nem bírna ki.

Nekem volt egy Ulefone power aminek 6000-es volt az akksija. Na az megfizethetetlen amennyit az bírt.

Most egy Xiaomi van 4000 mAh akkuval , ez is nagyon jó időt bír. Két teljes napig majdnem kitart ha állandóan nyomkodom.

2019. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bp1985 ***** válasza:
38%
Mindjárt itt vannak az ájfonosok, hogy ez nem igaz, mert nekik intenzív használat mellett 2 napot kibír... Az a baj, akár hány ismerős, akinek iphone-ja van, mindenki arra panaszkodik, hogy 8 órát nem bír ki a telefonja..
2019. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Meg ugye az ájfón "hű de gyors,mekkora teljesítménye van" hogy lehet 1700-1800 milliamperrel ezt kiszolgálni amikor a teljesítmény eleve zabálja az áramot?? nem is értem :D na most jöhettek gazdag apple fanok oltsatok szét engem hogy a 400 ezres legújabb ájfonotok igenis mekkora királyság
2019. febr. 22. 17:19
 5/22 anonim ***** válasza:

és ha nem jönnek akkor mi van? :D akkor itt fogjátok egymást szopkodni, hogy ti milyen okosak vagytok, hogy erre rájöttetek?


nekem az iPhone X-emmel semmi bajom nincs...lehet, hogy nem bír ki 2 napot, de 1-et simán...pedig van hozzákapcsolva 0-24ben egy watch is...az meg hagy ne legyen már az én hibám, mert nem nézegetem 10 percenként azt a k_rva telefont, hanem ha csak szükség van rá...

2019. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Az nem ájfon hanem Iphone, ha ezt nem fogod fel akkor retardált vagy.

Az iphoneok üzemideje nem a legjobb, de a 7-től felfele kibír simán 1 napot, ha nem mobilnetem akarsz pubgzni. Egész nap meg senki ne akarja már a telóját nyomkodni könyörgöm.

2019. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 már vártunk titeket. Tudtuk hogy eljösztök. Védeni az apple céget akik nagy ívben tojnak a felhasználói igényekre és az utóbbi időben semmit nem fejlesztettek, egy iphone 6s felhasználása ugyanaz mint egy iphone x,xr,xs szemmel nem látható a kamera és a sebesség javulása
2019. febr. 22. 19:19
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Eladod az iphone-t és kész, aztán probléma megoldva. Vegyél magadnak egy 50-80k-s androidot amire 2 év múlva még biztonsági frissítéseket sem fogsz kapni, de legalább a 2 napot simán bír majd. Aki meg ilyeneket ír, hogy Ájfon, Szarszung, háváj(huawei) annak meg az iq-ja kb a korával egyenlő, mondjuk ez is csak ebben a söpredék országban megy, szóval itt érveket hiába hoz fel az ember.
2019. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
különben ha feltűnt, senki nem az Apple-t védi...csak az ilyen nyomorultakat próbáljuk helyreigazítani, mint te...nagy különbség :D én nem vagyok almafan, nem azért használok iPhone-t, mert az a világ egyetlen tökéletes telefonja...csak ugye mint a politikában, itt is tök jól látszik a magyar vitakultúra hiánya, és csak a fröcsögéssel meg személyeskedéssel próbálod alátámasztani, hogy neked lehet csak igazad...
2019. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

“Az iPhone a 4,7 colos iPhone modellekbe miért 1800-1700 miliamperes akkumulátorokat pakol? ”


Saját magát rakja össze a telefonod?:D chhh...még, hogy az apple nem innovatív

2019. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!