Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó a telefon?

Miért jó a telefon?

Figyelt kérdés
Iskolánkban begyűjtik egész napra a telefont, és a tanárok csak akkor adják vissza szünetben ha meggyőzzük őket hogy hasznos, és nem káros. Szerintük az is rossz hatással van ránk, hogyha hozzáérünk (valamilyen sugárzás miatt). Szóval ötleteket szeretnék kérni, mert szerintem ez nem normális hogy csak nap végén adják vissza, főleg ha 5-ig vagyok.

2019. febr. 24. 17:01
 1/7 szántóvető ***** válasza:
6%
nagyon jól teszik hogy elveszik.órán figyelj,a szünetben szocializálódj az osztálytársaiddal.így is nyomkodod egészen estig,minden nap.
2019. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem vehetik el órákon, amennyiben nem használod, szünetekben pedig főleg nem.

Azaz nyugodtan azt mondhatod, hogy nem adod oda, vagy nincs nálad.

Egyébként meg attól fugg első, hogy mire használja, ha mondjuk olvas rajta (tudom, kevés az esélye, de pl wattpadot elég sokan használják) akkor nincs vele nagy baj. Vagy ha ír valamit, messengeren írogat stb:.

2019. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Órán pl. fordításra használnám, de azon kívül nem szoktam nyomkodni órán. Szünetben pedig megnézem hogy mikor megy buszom vagy esetleg hogy írtak-e a szüleim.
2019. febr. 24. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Valakinek csörgött órán a telója, de senki nem vállalta fel, ezért a tanár elvette mindenkitől, hogy majd hónap végén kapjátok vissza.

Még aznap bement apám veszekedni, hogy mégis mit képzelik lefoglalni azt amiért ő fizetett. Én is meg az igazgató is csak lesett. Pedig nem egy drága telefon. Igen nekem menő faterom van.

2019. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha benne van az iskola házirendjében akkor elvehetik. Mivel úgy mentél abba az iskolába, hogy tudtad ezt. Semelyik suliban sem lehet telefonozni órán.
2019. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leg fontosabb, hamyadikor vagy?

Mert ha gimi alatti oaztályos, ott 6. osztály-ig be se lehetne vinni iskolába a telefont.

Legalább is a mi sulinka így volt és teljésen el voltak a gyerekek a szünetekben.

2019. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem órán, hanem szünetben. Amúgy most 9-be járok de mindegyik osztálytól elveszik, ezért visznek kamutelefont.
2019. márc. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!