Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy Xiaomi Mi A1...

Mennyit ér egy Xiaomi Mi A1 telefon használtan?

Figyelt kérdés
Jó állapotban van, egy éves, minden tartozéka megvan. Feltettem két helyre, alig nézték meg páran két nap alatt, nincs összesen 15 megtekintés, ebből így nehezen lesz eladás. Feltehetően az árral lehet a probléma, illetve még a kisebbség sem keresett meg, hogy féláron azonnal elvinnék.

2019. febr. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nemzetközi (global), 4/64GB-os modell, akkor szerintem 35k körül korrekt ár. Nincs annyi kereslet iránta, ennyi, egyébként a rendszere miatt (Android One) egy nagyon jó mobil az árához képest.
2019. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsivel 40E felett indultam, most kereken ennyi, így mintha jobban növekedne megtekintések száma. Előtte rákerestem, 40 ezer környékén árulták a legtöbben, picit fölélőttem, így többet tudok engedni alku címszó alatt.

Mióta a 9 (Pie) frissítést megkapta, nem olyan jó telefon, mint a 8.1 rendszerrel.

2019. febr. 23. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy friss telepítés ráférne, megeshet, hogy olykor OTA-n történnek furcsa dolgok. Édesanyám 2 hete használ A2-t, olykor vannak apró hibák még benne, de egyébként teljesen rendben van.
2019. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megvan az új, mindenképpen eladom a fenti telefont. Van több dolog, ami másnál sem működik a frissítés után. Azthiszem nem volt gyári visszaállítás a telefonomon, de a következő tulajdonos már így kapja meg.
2019. febr. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!