Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a rendszeresen...

Come back kérdése:

Hogy lehet a rendszeresen előugró reklmáoktól (pop-ads, ha jól tudom) megszabadulni gyári beállítások visszaállítása nélkül androidon?

Figyelt kérdés
Egy olyan oldalt látogattam meg a Chromeon ráadásul inkognitó módban, ami után állandóan játék közben is előugranak többnyire wish reklámok. A Chrome adatait töröltem, de akkor is van. Mit lehet tenni? Nincs erre valami program, megoldás?

#Android #pop-ads
2019. febr. 25. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Free Adblocker Browser" nekem nagyon jól működik. 95%-át a pop up-nak szűri. Megér egy próbát.
2019. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
AdBlock Plus-t használom. Mindenhol. Telefonon is, asztali gépen is.
2019. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. febr. 25. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Androidon kiválóan működik a Blokada DNS applikáció is.

[link]

2019. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Adblock plust nem találom a play áruházban. A blokada nem kompatibilis az eszközömmel. A free adblocker browser csak egy böngésző, nem hiszem, hogy blokkolná a böngészőn kívüli addokat.


Várok további javaslatokat.

2019. febr. 26. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:

A blokada nincs fent a play áruházban.

Itt a hivatalos oldal, ahonnan letölthető:


[link]

2019. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, A "free adblocker", igen blokkolja a pop up-okat 95%-ban. Telepítsd és teszteld, ha nem vagy megelégedve, van lehetőség a böngésző törlésére. Nekem bevált a tabon és a mobilon is.
2019. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rajta van:

[link]

2019. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos letöltöttem a blokada mind a három verzióját, az első kettő apk filet (v3.7 és a v3.6) nem engedte telepíteni ("elemzési hiba!" üzenettel). Az origin, azaz a harmadik verziót sikerült telepíteni, de beállítani nem ("valami hiba történt. kérlek ellenőrizd az internetkapcsolatot"). Az internetem jó, többször nekifutottam.


A free adblocker nem kompatibilis az alábbi eszközzel, és a

DNS changer by Blokada is.

2019. febr. 26. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:

A "DNS changer by Blokada" nem egyenlő a "Blokada" -val. Én utóbbit javaslom!


[link]

2019. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!