Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezeket az általam teljesen...

Ezeket az általam teljesen ismertlen márka nevű 20-25 ezer forintért árult okos telefonokat érdeems megvenni? Mennyit bírnak ezek? Nem purcannak ki 1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Kéne vegyek egy telefont mert kinyiffant a mostani, de mivel nem akarok rá sokat költeni, nem is használom sokat így gondoltam bennék valami olcsót.



Merjek ilyet venni?

Mika tapasztalatok?



2019. febr. 11. 20:52
1 2
 1/11 repulo ***** válasza:
48%
Kb. az első falhoz csapásig bírják, ami figyelembe véve a teljesítményüket percek kérdése. :-)
2019. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen ismeretlen márka nevű" telefonokat én sem ismerem, igy nem tudom mennyit birnak.

Ha pl konkrét márkát irnál, akkor lehet akadna itt olyan akinek van tapasztalata.

2019. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Újonnan nem érdemes, de használtan már elég jók vannak a Hardveraprón, pl. az alábbi:


[link]


Illetve ennek a Note verziója is jó, de az picit drágább:


[link]

2019. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alex Fly ***** válasza:
@3: a Meizu egy jó minőségű, megbízható készülékeket gyártó cég. Nem kellene a nevenincs vackokkal egy napon említeni...
2019. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Tudom, pont ezért írtam, hogy inkább ilyet vegyen használtan, mint egy nevesincs hulladékot újonnan! Amúgy volt már Meizu-m, most is egy M6 Note-ot nyúzok egy ideje, úgyhogy tapasztalatból írok! Ha rossz lenne, nem ajánlottam volna!
2019. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a vérmérséglete és a saját tapasztalata.

"A puding próbája az evés...."


Én megvenném,akár egy Bluboo akár Leagoo,de csak magyar országról.

Van visszaküldési lehetőség.

2019. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

A kérdésem ezekre a telefonokra vonatkozik amik a 25 ezer alatti kategoriában vannak


ezek közül melyiket lehet érdemes megvenni

amik müködésre alkalmasak. és azért bírják 1-2 évig minimum

2019. febr. 12. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván egy 20 ezres telótól nem szabad azt várni, mint egy 80 ezrestől, ettől függetlenül igen, megéri.

Hülyeség, hogy két nap alatt szétesik, én egy Homtom HT50-et használok, ez úgy össze van rakva, hogy kézzel alig bírom szétszedni. A teljesítményükkel sincs komoly probléma. Blueboo-t a lányom használt, nem volt azzal sem gond, csak ő rendszeresen leejtette... Leagoo Kiica Powert és Leagoo T5 is van a családban, a T5 lassan egy éves, semmi gond nincs vele.


Vannak tesztek, olvassgass: [link]

[link]

[link]

2019. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elolvasgattam ezeket a Leagoo-teszteket meg a fórumokat is átfutottam. Hiába a kedvező ár, én még mindig nem vennék ilyen telefonokat. Az egyik nem tudja a 4g-t, a másikon nincs jack csatlakozó, a harmadikból nem tudom mit hagytak ki... Én elégedett vagyok egyenlőre a mostani Meizu M6 Note-ommal, ezért is ajánlottam. Bár szoftveresen vannak sajnos hibái/hiányosságai, de azért az, hogy 42 000 Ft-ért kaptam egy 5.5-es Fullhd kijelzőt, fémházat, 2 Ghz-es processzort, 4000-es akkut (10 óra körüli kijelzőidővel, ami több is, mint amit a tesztben írtak) és egy stabil rendszert, szerintem nem rossz. Oké, ez se egy örök életű telefon, de ha ez így 1.5-2 évet elmegy nekem, már megérte (ezért az árért, kb. ennyire számítok, aztán ki tudja). Mindegy, a kérdező azt vesz, amit szeretne, én csak leírtam a véleményem!


3-as és 5-ös voltam

2019. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi nak van 35 ezerért jó telefonja. Redmi 6 öt nézd meg abba nem fogsz csalódni.
2019. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!