Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rezeg a telefonom?

Miért nem rezeg a telefonom?

Figyelt kérdés
Volt egy iPhone 5s-em amin hiába volt beállítva, nem működött a rezges funkció. Egyszer leejtettem és azt hittem, hogy amiatt ment tönkre. Viszont legközelebb vettem egy iPhone 6ot azon működött, majd ahogy raraktam az 5s biztonsági mentését, hogy ne kelljen mindent újra letölten azon sem lett rezges.. és most a 7plusnal is ez van. Szóval arra gondoltam, hogy valamelyik app lehet s hibás, ezt honnan deríthetnem ki?

2019. febr. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak hívásnál nem rezeg vagy soha?
2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha..
2019. febr. 25. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj a beállításokba, ott a menj a hang és haptikus jelzésekbe, és nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a rezgés üzemmód! (Gondolom már megnézted)


Ha ez nem segít, akkor menj a beállításokba, ott menj az általános menüpontba, azon belül a kisegítő lehetőségekbe, és ott kb a felsorolások közepén lesz egy olyan rész, hogy rezgés nézd meg, hogy be van-e kapcsolva, ha nincs, akkor ez volt a probléma, ha be van kapcsolva, akkor viszont nem tudom mi lehet a probléma.

2019. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezaz, hogy minden bevan kapcsolva. Az iPhone 7plust tegnap vettem bekapcsoltam ugye rezgett is, csakúgy mint a Home gomb is úgy érzékelt, hogy rezgett.. aztán ahogy raraktam a biztonsági mentést hogy már nem rezeg...
2019. febr. 25. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig akkor valami szoftveres dolog lesz. Valami tuti ki van kapcsolva és azért.
2019. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi alkalmazásod van? Szerintem, ha ennyire gyanúsan a biztonsági mentés állít el valamit, akkor én biztosan szánnék rá egy kis időt és egy gyári visszaállítás után saját magam telepítenék rá mindent. A telepítések közben, pedig 2-3 alkalmazásonként megnézném működik-e még a rezgő funkció, hátha egy alkalmazás tiltja le.
2019. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!