Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Airpods kompatibilis androiddal?

Airpods kompatibilis androiddal?

Figyelt kérdés
Nyáron tervezek beruházni egy airpodsra(Tudom túl árazott) mivel minden bluetooth fülhallgató ilyen fülbe cuppanos szörnyűség.Ezért érdekelne milyen probléma lehet azzal,hogy én androidon használnám? Vagy tökéletesen működne minden funkció mint az iphone esetén?

2019. febr. 26. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Honor V20al tokéletesen működik. Egyébként érdemes nézni YouTube videókat. Néhány azt állítja, hogy nem működik. Lehet közbeszól a telefon, bár nem igazán hiszem
2019. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs, gyanítom, hogy mezei BT fülesként működik majd. Max. néhány, kifejezettem iOS funkciót nem fogsz tudni használni. Magyarul nem iOS/macOS környezetben használni pénzkidobás.
2019. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:Annyiban jó ötlet,hogy az én telefonom egyedi eset és lehet ezt pont nem szereti :D

Második: Leírtam a vásárlás okát.

2019. febr. 26. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni, ezek az agybadugós sz..ok az én fülemben sem maradnak meg.


Amúgy megtaláltam:


[link]


Tehát simán használható, a Siri nem működik (nyilván), de még telefonálására is jó nem Apple eszközzel párosítva is. De akkor is rohadt drága :-)

2019. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!