Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6on ha van jótállásom...

Iphone 6on ha van jótállásom kicserélik ingyen az akku-t?

Figyelt kérdés
Használtan vettem de rendes telefonos üzletből és jótállásom is van hozzá. Mikor megvettem az érintkezés nem működött rendesen és azt ingyen ki is cserélték. Most a telefon a hidegben 80 százalékról lemegy kb 5 perc alatt és ki is kapcsol aztán be se lehet kapcsolni, és amúgyis ha melegben vagyok 10 százaléknál kikapcsol és ha bekapcsolom azt írja hogy az akku nem bírta a terhelést és kikapcsolt(valami ilyesmi). A beállításokban is az akkunál kivan írva hogy szervízre szorul. Ezt ingyen kicserélik vagy fizetni kell érte?

#akkumulátor #jótállás #Iphone6. Iphone
2019. febr. 27. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki kell fizetned az akksit meg a munkdíjat.
2019. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ez volt, csak az enyém 6s volt. Kikapcsolt hidegben, kb 2orán tovább nem bírta az akksi. Meg akartam csináltatni, de lebeszéltek róla a Telekomnál, azt mondták, hogy ha szétszedik, akkor nagy a valószínűsége, hogy elb*sznak rajta valamit, mert a panel olyan spéci benne, hogy ha egy olyan szerelőhöz kerül, aki béna benne, akkor annyi neki. Meg nem is érte volna meg.

Így váltottam át Samsungra. Sajnálom, mert szerettem az iPhonet, majd legközelebb lehet ismét az lesz.

2019. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!