Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanád...

Melyik mobilt választanád ezek közül?

Figyelt kérdés

Lejárt a hűségidőm a mobilszolgáltatómnál, és most kedvezményesen választhatok egy telefont. A jelenlegi egy Honor 8as, de már kezd tönkremenni, szoval épp aktuális.


Huawei mate 20 pro


Honor 10


Samsung s9


Mivel most is Honorom van és meg voltam vele elégedve vagy 4 évig jól működött, ezérr a Honor 10 is szimpi, de nemsokára jön a Honor v20.. nem tudom érdemes e megvárni.



Samsungom is volt már, de nem volt akkora nagy durranás.



Huawei egyértelműen jó telefon de a másik kettő is tetszik


2019. febr. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Hüvely Máté
2019. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mátéra + 1 szavazat!
2019. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egy (ár)kategóriában vannak ezek a mobilok, ezek közül egyértelműen a Mate 20 Pro a nyerő.
2019. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem egy árkategória de az nekem mindegy is, csak a tudását és külsejét néztem a telefonoknak és ez a három tetszett meg.


Köszönöm a válaszokat, én is a mate fele hajlok

2019. febr. 28. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én egyiket sem venném meg, mert nekem az 200E Ft alattiakra lenne szükségem - várnék a Mi 9 8 GB-os nemzetközi modelljére, vagy a OnePlus 6T-t venném meg. Mindkettő vízcsepp alakú NOTCH-a van, ami eléggé elegáns a többiekhez képest.

OnePlus 6T Oxygenos-éhez nem volt szerencsém, de amiket láttam, az a pure Androidhoz áll közel, míg a Xiaomi Mi 9-en MIUI fut, ami ugyancsak Android alapú, de az iPhone-k iOS-éhez hasonló a kezelő felülete (vagyis mind a kettő jó).

2019. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Samu 9. Huawei nem kell. De kinek mi.
2019. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!