Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újra indítottam a telefonom...

Egylány20001113 kérdése:

Újra indítottam a telefonom és szinkronizált Google fiókot kér. Amit nem tudok. Hogy lehetne meg oldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Kaptunk egy Samsung Galaxy J3-as telefont mert akitől kaptuk az elfelejtette a kódot. Mi újra indítottuk de most kéri azt a tulajdoni Google fiókot ami korábban szinkronizálva lett az eszközön. :/ A hölgy akitől a telefont kaptuk meg adta a fiók adatait de így sem engedi.. :( Valaki esetleg tudna segíteni? Előre is köszönöm
2019. febr. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem azt mondód:találtunk egy telefont)-azon kivűl be kell vinni egy móbil szervizbe,És ott 3-4000ft ért mególdják,Énis igy voltam egy J5-el.Csak én loptam xd.
2019. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
A készülék lopott/talált. Az "akitől kaptuk az elfelejtette a kódot" duma tipikus, egyértelművé is teszi a helyzetet. Máshol próbálkozz.
2019. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy "elfelejtette,az akitől kaptuk",Nekem több jelszavam és adatom van,Mégis a felyembe van minden,Politikus létemre :D pedig annyit loptam hogy:Annyi hajszálad nincs.Xd
2019. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mielött valakit le támadtok kèrdezzetek utána .!! Èn nekem nem szokásom a lopás szóval igenn.!! Ha tudni szeretnètek az öcsèmèknèl a suliba van egy program hogy ha rossz telefonokat visznek be kapnak èrte pontokat ès azt fel kell tölteni a netre.!! Apukám kapott a munkahelyèn a kollègájától egy telefont aminek tènyleg el felejtette a kódját ès mivel szèt van törve az eleje azt mondta hogy vigye be a kis gyerek a suliba vagy probáljuk újra indítani.! De azèrt köszönöm a segítsèget.! Látszik sok bennetek az embersèg köezi puszi :*
2019. márc. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!