Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S9 mennyire éri meg?

Galaxy S9 mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Most olyan 160 körül vannak, nem tudom van-e értelme kiadni ennyit érte, mivel tud többet, mint pl egy A7 75 ezerért? Aksija egyébként meddig bírja normál használattal kb? Nekem most A5 (2016) van, az 2 napig még most is kibírja.
2019. febr. 28. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg S9+-on gondolkodom még, kb 20-30-al több.
2019. febr. 28. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak Samu játszik? Vannak jobb deal-ek ilyen árkategóriában is az S9-nél.
2019. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig semmi bajom nem volt a samsunggal, meg az S9 és az A7 is tetszik, csak nem tudom melyik érné meg jobban... Állítólag az S9 max 1 napig bírja.
2019. febr. 28. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem s9+ van


egy nap 2x töltöm

2019. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az szép...
2019. febr. 28. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is S9+ van. Reggeltől estig kibírja 1 töltéssel. Nyugodt szívvel indulok el egy 3 órás vonat útra 30%-on is. Messenger, zene, böngésző mellett is simán kibírja. én csak ajánlani tudom minden tekintetben.

Én azért nem vettem sima S9-et, hiába olcsóbb 20-30al, mert kb. 3 évre tervezek ezzel a telefonnal, tehát ez az árkülönbség elenyésző, ha elosztom 3 évre. Úgy gondolom, hogy az S9+ egy sokkal jobb választás az S9-nél, már csak az akkumulátor miatt is. A pluszba 3500 mAh-os van, míg a sima S9-ben csak 3000.

Egyszerűen nem tudok rosszat mondani erre a telefonra. Annyi, hogy nincs benne rádió. De a hangszórói tökéletes hangzásúak. Kijelzője csodaszép. Teljesítményben sem volt vele eddig gond.

Úgyhogy hajrá :)


Aki meg az előbb azt írta, hogy az S9+át napi 2x tölti, az valószinüleg full fényerőn qhd+ felbontáson mobilnettel játszik egész nap és közben zenét hallgat.

Ha szolídan használod, mindennapi használatra, és tényleg semmi extrát nem csinálsz, 2 napig is simán kibirja.

2019. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

S9 kompaktabb, könnyebben kezelhető egy kézzel, zsebben jobban elfér, mint az S9+. 6" fölötti "telefonnak" én már nem látom értelmét, de ki mire.

Hogy neked megéri-e a prémium minőséget a magasabb ár, illetve, hogy ki tudod-e használni a telefont, az rajtad múlik.

Akksi: optimalizálni kell a telefonbeállításokat, és akkor simán meglesz a 2 nap. De 4k-s super Amoled kijelzője van, mégis milyen üzemidőt szeretnél? Vegyél Honort vagy Xaomit, azoknak a kijelzői kevesebbet esznek...

2019. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!