Xiaomi vagy Huawei?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon max. 40 000 Ft-ig?


Egyszerű hétköznapi felhasználó vagyok, szeretek fényképezni, zenét hallgatni, videózni, és néha játszani. Le szeretném cserélni régi Windows phone-omat, melyiket válasszam? A mostani telefonomat sokszor leejtettem, ezért mit tanácsoltok, hogy mivel védjem az új telefonomat a képernyőbetörés ellen?

Melyikkel készülnek jobb fényképek?


Köszönöm a segítséget. :)



2019. márc. 1. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj hozzá 5 ezret és vegyél egy Xiaomi Mi a2 lite telefont, ezen tiszta Android van, ami rendszeres frissítéseket kap, nincs összegányolva felesleges dolgokkal mint a Miui és az Emui.
2019. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi, és az Eustock oldaláról rendeld, magyar garit adnak, de szlovákok, messze náluk van általában a legalacsonyabb ár. Onnan bármelyik Xiaomi megfelelő lesz neked.

A Huawei kb. csak műanyag szemetet gyárt ilyen árban.

2019. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem rendelni fogok, hanem itt a városban be fogok menni az egyik boltba és majd onnan.
2019. márc. 1. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászólókat támogatom, az A2 Lite teljesen jó telefon, az üzemideje pedig valami elképesztő.

Kérdés, hogy miért személyesen, boltból akarsz vásárolni? Ha online rendelsz (bármit), van 30 napod kipróbálni, és ha úgy döntesz, akkor bárminemű indok nélkül visszakapod a pénzed. Emellett kényelmesebb is, hamar megjön a csomag is Eustock-tól, mert gyorsan dolgoznak, és GLS hozza, mindkettő perfekt kombó.

2019. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem 30 nap, hanem 14, valamivel összekevertem.
2019. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért személyesen, mert azt azonnal használhatom, nincs várakozási idő, ha az, ami a boltban van, megfelel nekem.

A mostani telefonomnak elromlott a hangszórója. Bár ha rádugom a fülhallgatómat, akkor úgy szól, de hát ugye, ha valaki hív, így se hallom rendesen. Holnap, ha van rá lehetőségem, elviszem egy szervíz boltba, hogy ott erre mit mondanak. Ha semmit, és kuka, akkor már holnap új telefont szeretnék venni.

2019. márc. 1. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a Xiaomi.
2019. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!