Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjam meddig tart az...

Honnan tudjam meddig tart az előző évi mobil adategyeztetésem?

Figyelt kérdés

Már többször küldött sms-t a szolgáltató, hogy végezzem el az éves adategyeztetésem, ha nem akarom, hogy elvesszen a számom.

Többször próbáltam online adat egyeztetni (hetente megpróbálom), de azt írja továbbra is:

"A számhoz tartozó adategyeztetés még érvényes

Az adategyeztetést 2019 március 27 -ig kell elvégezned."

És továbbra is kapom az értesítő smst.

Tehát honnan tudjam meddig érvényes az előző évi, mert akkor legalább tudnám mikor próbálkozzak az adategyeztetéssel?



2019. márc. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2019 március 27 -ig.
2019. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meddig ???

Leírod hogy meddig kell elvégezned és addig jó.

2019. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én értek félre valamit? Én úgy értem, hogy megszűnik a számom március 27 után, ha nem adategyeztetek. Tehát március 27 után már nem tudok adategyezeteni. Előtte akarom. Lassan 1 hónapja küldi a szolgáltató az smseket, hogy adategyeztessek. Hetente felmegyek a szolgáltató oldalára és kérem a mobilomra a kódot az egyeztetéshez, amikor feltöltöm a küldött kódot, mindig azt írja, hogy még érvényes, de 27-éig egyeztessek, mert megszűnik a számom.

Arra nem emlékszek tavaly mikor egyeztettem, gondolom onnan számolja az egy évet. Szóval azt honnan lehet megtudni mikor telik le a tavalyi egyeztetéstől az egy év, hogy végre egyeztessek a következő évre, mert túl akarok mielőbb lenni rajta és elfelejteni se akarom, ezért nem akarom március 27-ig húzni a dolgot.

2019. márc. 3. 13:00
 4/8 A kérdező kommentje:

Továbbra se sikerül meghosszabbítani 2020-ig. Megint kértem kódot a mobilomra a szolgáltató online adategyeztető felületén. Mikor beírtam a kódot adategyeztetéshez azt írja továbbra is, hogy "a számhoz tartozó adategyeztetés még érvényes." Na de MEDDIG? Mert azt is kiírja ekkor, hogy 2019 március 27-ig végezzem el el a következő 1 évre az adategyeztetést, különben megszűnik a számom.


[link]

2019. márc. 11. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne. ha messengeren írnál a telekomnak, vagy bemennél egy üzletükbe
2019. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyesen is lehet.
2019. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban csak személyesen lehet márc 27 előtt ezt mondták az ügyfélszolgálaton is, ahová végül bementem. Bár azért próbáltam volna online megoldást, mert nekem nagyon messze van. Kb 1 órát várakoztam... A két mobilom adategyeztetése legalább 45 percbe telt... Visszafelé pedig becsődölt a tömegközlekedés, nagy nehezen megtaláltam a pótló megállóját, akkora volt a tömeg, hogy nem fértem fel a sokadik buszra sem, így kerülőúton a külvárosba utaztam tovább vissza... Majdnem egy napom ráment csak erre. Remélem jövőre bevezetik a rugalmasabb előre is elvégezhető online adategyeztetést, aminek normális időkeretet adnak.
2019. ápr. 11. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:

"Remélem jövőre bevezetik a rugalmasabb előre is elvégezhető online adategyeztetést, aminek normális időkeretet adnak."

Eddig is volt online.

De a nagyim telóján pl. nincs net, az övéről felhívtam az ügyfélszolgálatot és megcsinálták.

2019. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!