Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hol tudok venni olyan sim-kártyát, ami egyből működik?

Úgy értem olyat amit nem kell regisztrálni (sem online,sem a boltban), hanem berakom a telefonba és máris tudom használni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: SIM, Sim-kártya, kártya, Telekom, Vodafone, vásárlás, regisztrálás, aktiválás, telefon

márc. 3. 11:39  Privát üzenet  

A válaszok
használtat vehetsz ismitől, esetleg maszek telefonos boltba. Uj kártyát regizni kell, még kamu adatokkal is

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 3. 11:52 Privát üzenet
Még az is hamarabb van ha regisztrálsz mintha érdeklődsz össze vissza és vagy kapsz vagy nem olyat.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 3. 12:29 Privát üzenet
Leagálisan sehol

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 3. 14:43 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

Külföldön.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 4. 14:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nagyobb kapacítású SD kártyát rakok a mobilomba, mint amekkorát elbír akkor egyáltalán nem működik vagy csak kevesebbet tudok kihasználni a kártya kapacításából?
Ha nem 4G-s a telefonom attol bele lehet rakni a 4G-s sim kártyát vagy ugy nem működik?
Hagyományos telefon miért nem érzékeli a sim kártyát? Okostelefonba működik rendesen lehet hívni róla.
Tavaj vettem egy 32 gb os micro sd-t és most a napokban nem működik. Azt írja, hogy helyezzen be sd kártyát pedig benne van. A gép sem érzékeli pedig eddig teljesen jól működött....
Egy nagyon régi sim kártyát kivágtam Micro sim méretűre, de nem működik. MI lehet a baj?
Ha a szolgáltatótól rendelek INGYENES SIM KÁRTYÁT amit futárral küldenek ki az hogy működik?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!