Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a szolgáltatótól rendelek...

Ha a szolgáltatótól rendelek INGYENES SIM KÁRTYÁT amit futárral küldenek ki az hogy működik?

Figyelt kérdés

Ha üzletbe kérem, akkor ott a nevemre is regisztrálják, ha a címemre hozza ki a futár akkor pedig ő egyezteti le az adatokat?


Azért választanám ezt az opciót mert így teljesen ingyenes!



DE!

A kártyán természetesen nincs pénz, de hívást tud fogadni, miután be lett regisztrálva (adategyeztetés).

Vagy muszáj kezdőfeltöltés, hogy egyáltalán hívást, smst tudjon fogadni?



A Vodafonenál és a Telenornál is van ilyen.

Aki ismeri, légyszi írja meg!


Köszönöm!



2018. febr. 12. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

En telekomnal rendeltem,egy kis "zacskoban" kihozta,kibontottam,beraktam es mukodott..

Nem kellett regisztralni meg semmi.

A futarral sem kellett semmit egyeztetni,atadta es kesz.

2018. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De te akkor már ügyfél voltál?


Vagy ez régi történet?


Mert már tavaly nyár óta kötelező adategyeztetés van, nem lehet, csak úgy egyeztetés nélkül használni feltöltőkártyás SIM kártyát.

2018. febr. 13. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Domino kartyat vettem,ez volt az elso ami az en nevemen volt.

Tavaly Januarban.

Kotelezo az adategyeztetes igen,iden is volt.

Viszont annak van egy hatarideje (elvileg ez mindenkinek mas,fugg attol,hogy mikor kotottel szerzodest),viszont a hatarido lejarta elott tudod hasznalni a kartyat akkor is ha nem egyeztetetted az adatokat.

Persze h kicsuszol az idobol akkor valami lesz (azthiszem letiltjak a szamot)

Mondjuk nemtudom mit szamit ez,igazabol nemtobb ,mint 2perc az egesz,interneten is megoldhato

2018. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!