Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Okostelefonon be lehet állítani azt hogy, a szám nélküli "magántelefonszámok" blokkolva legyenek?

Magántelefonszámról próbál meg valaki hívogatni, le lehet tiltani valahogy? Esetleg valami app?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magántelefonszám, tiltás

márc. 4. 16:17  Privát üzenet  

A válaszok
TR75 nevű felhasználó válasza:

A tárcsázó menüjében kell lennie egy zaklatásszűrőnek, azt be tudod állítani úgy, hogy a magánszámokat is szűrje.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 4. 16:24 Privát üzenet
Ne akard rögtön letiltani. Egyszer legalább hallgasd meg ki az, és mit akar. Lehet, hogy csak nem tudja a telefonján beállítani, hogy kijelezze a számot. Egy misét megér...

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 4. 16:29 Privát üzenet
Ahogy a 2. írja, vagy ne vedd fel akkor.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 4. 16:47 Privát üzenet

"Magántelefonszámról próbál meg valaki hívogatni, "

Van ez így. Pl. szeretne kérdezni tőled valamit.

Ha felveszed a telefont, biztos elmondja miért hívott, és nem kell miatta bizonytalanságban lenned. Sőt, akár meg is mondhatod neki hogy ne hívjon, ha ez téged zavar.

Amúgy sosem értettem ezt a dogot, valaki drága pénzért telefont vesz, és mikor csörög, be van rezelve tőle.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 4. 21:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olcsó telefonom van és tudom, hogy ki zaklat ennyire. Annak ellenére, hogy megmondtam az elmúlt 5 hónapban párszor,hogy nem érdekel az ajánlata.

# 5/5Időpont márc. 5. 13:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adott szám bejövő hivasait le lehet úgy tiltani hogy péntek délutántól hétfő reggelig és ezt így rendszeresen?
Ha valakinek letíltom a telefonszámját az még tud attól üzenetet küldeni nekem?
A hívott szám az előfizető kérésére nem kapcsolható. Ilyenkor mit lehet tenni?
Fél percenként becsörög pár mp-re Privát szám a telefonra, mi baj lehet? Telekom, hülyéskedés kizárt.
Titeket már zaklattak, hívogattak rejtett számon?
Hogyan kell beütni és tárcsázni helyesen egy magyarországi számot? . Biztos én csinálok valamit rosszul

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!