Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fél percenként becsörög pár...

Fél percenként becsörög pár mp-re Privát szám a telefonra, mi baj lehet? Telekom, hülyéskedés kizárt.

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Tedd tiltólistára a számot, valószínűleg átverés (ha visszahívod, akkor magas percdíjas számot hívsz).

Nekem is van egy ilyen belföldi szám, ahonnan időnként felhívnak, szintén egyetlen csörgés. Egyetlen egyszer visszahívtam, hátha céges ügy. Olyan mintha kicsörögne, viszont észrevehetően nem kicsörög, hanem egy felvételt hallgatsz, tehát már megy a pénz az első pillanattól kezdve. Én tiltólistára tettem, azóta nincs vele gondom.

2019. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írta, hogy privát szám, az nehezen teszi tiltólistára. Egyébként passzolom, szerintem kérdezz rá ügyfélszolgálaton, hátha tudnak valami okosságot rá, vagy ha nem, akkor spamm, vagy ismeretlen szám szűrőt állíts be.
2019. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most abbahagyta, úgy egy óráig csinálta. Kősz a válaszokat,remélem csak valami ideiglenes dolig volt.
2019. febr. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!