Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ról letudom valahogy...

IPhone-ról letudom valahogy menteni gépre a képeket/videókat?

Figyelt kérdés
Le szeretném törölni róla (illetve formázni szeretném a telefont), mert szeretném majd eladni, de a képeimet szeretném megtartani.

2019. márc. 6. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Ne utánanézzél, tapasztalatból beszéljél. Így csak egy olyan hülyegyerek vagy, aki úgy szól hozzá Apple témákhoz, hogy az életben nem volt (és nem is lesz) semmilyen Apple terméke.
2019. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát igen, elég szánalmas, amikor valaki olyanhoz szól hozzá, amiről gőze sincs. Kommentgörcse van az ilyennek, vagy feltűnési viszketegsége.
2019. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Vagy a harmadik opció: segítő szándéka ;)
2019. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Én csak olvastam eddig ezt a vitát, de most már hozzá is szólok. 78-as, te nem segítettél, csak félrevezettél. S miután már így beégtél, még mindig vitatkozol! Nem akarsz elhúzni most már a sunyiba?
2019. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

Jó, rendben, félrevezettem a kérdezőt, mert az Apple hivatalos oldalán hülyeség van írva.

De a hülyegyerekezést, az irigyezést, az általánosítást, meg a csórózást akkor sem érdemlem meg, ahogy senki ezen az oldalon, aki jó szándékkal jön ide.

Lehet lepontozni, köszönöm, innentől elhúztam innen a fárasba sokak boldogságára.

2019. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15%
Végre! Az utolsó szó sem a tiéd lett.
2019. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!