Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Icloudrol vissza szerezni dolgokat?

A telefonomat elkoboztak 3 hónapra addig kénytelen vagyok másik telefont használni és szükségem volna a képekre amit az icloud fiókomba mentettem csak hogy androiddal rendelkezem jelenleg hogyan tudnám visszaszerezni az icloud fiókom mindenféle telefon kód nélkül? Köszönöm szépen ha válaszolsz!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iCloud, Apple, Android

márc. 6. 22:19  Privát üzenet  

A válasz
Az Apple ID-dre szükséged lesz mindenképp. Azzal lépj be az icloud.com -on.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 6. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megvolt de kér valami másik kódot... :/

# 2/2Időpont márc. 7. 11:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a telefonkönyvembe írom olyan valaki számát, akinek én nem vagyok a telefonkönyvébe, akkor ő tudomást fog rólam szerezni, pl viberen vagy messengeren kijelez neki engem, hogy...
Milyen lehetosegeim vannak mobilnetet szerezni ha 2 hetre utazok Magyarorszagra es nincs magyar telefonszamom?
Snapchaten hogy és egyáltalán vissza lehet szerezni az elveszett tüzeket?
Nokia okostelefonomba csak kb minden 20. kártya jó (csak ezek a kártyák máséi). Mi lehet ennek a (műszaki) oka, és hogyan tudnék bele szerezni (20 -as) kártyát?
8 percnél a Nokia pontos neve micsoda? Meg az előtte lévő amit Finnek gyártottak? Hol lehetne olyant szerezni?
Van telefonra a Bleach Brave souls nevü játék, van benne egy olyan event amit úgy hívnak intense Course és ezen kívül még a Raid event. Hogyan tudok belőlük 6 csillagos karaktert...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!