Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adjam el a Xiaomi...

Mennyiért adjam el a Xiaomi mi a2 lite telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fél éve vettem egy Xiaomi mi a2 lite okostelefont fekete színben 4/64-es kiszerelésben. El szeretném adni, és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezt mennyiért tehetem meg? Asszem 60 000 ért vettem + vettem hozzá egy tokot, meg 4 üvegfóliát. Még 1,5 év garancia van rá, semmi baja, kívülről tokban és üvegfóoiában volt a megvásárlás pillanatától. Szerintetek mennyiért érdemes/lehet/minimum eladni? Előre is köszönöm a segítséget.
2019. márc. 9. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez vicces... 60-ért vettem, és tegnap felraktam 50-ért, azóta már kettő ember írt, hogy érdekelné...
2019. márc. 10. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, hogy érdeklődnek.

Amikor eljön akkor meg én vagyok a hibás hogy nem engedem lealkudni az árát a felére.

Szóval akkor örülj, ha már nálad a pénz.

Ha esetleg éppen nem viszik árában, mindig lesz valaki, aki az aktualisan hirdetett összegtől 5 ezerrel olcsóbban elvinné, akkor is ha már csak 10 ezerért árulod.

Bele is szoktam írni hogy ha a termék ára rovatban feltüntetett összeggel nem rendelkezel, akkor ez a hirdetés nem neked szól.

2019. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eustock-on egy ezressel drágább újonnan ez a telefon, tehát ezek az érdeklődők vagy nincsenek tisztában az árakkal vagy még alkudni fognak belőle! De még lehet, hogy így is jól fogsz járni! Sok sikert!
2019. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem pl egyáltalán nem érdekel a fólia, meg tok, nem használok fóliát, soha nem volt egyiken sem, így nem is kérném ha meg akarnám venni a telefonodat. Csak a telefon érdekel, és mivel 50-ért teljesen újat kapok, amit még senki sem használt, így max 30 ezret adnék érte, de lehet szerencséd lesz, és valaki megadja amit kérsz, bár én nem élném bele magam annyira. :)
2019. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!