Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S10 vagy Mate 20 pro?

Galaxy S10 vagy Mate 20 pro?

Figyelt kérdés

Gerenáció váltás elött vagyok ( 4. éve használom a galaxy S6 készülékem)


Így most szeretnék egy új készüléket.


Melyik jobb választás és miért?



Ez a 2 telefon tetszik tudom hogy van one plsz minusz 150T stb egyébb de engem ez a 2 telefon érdekel :)



2019. márc. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szintén S6ról váltottam, S10+ra. Régi samsungosként ezerszer inkább ez, mint a Huawei. Megszokott rendszer és minőség.


Amúhy sima S10 helyett szerintem érdemes +ban gondolkodni, ha emellett döntesz, àrban nem nagy különbség, de pl a 4100as aksi se mindegy... :)

2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mindegyik nagyon jó telefon, akármelyiket veszed, nem fogod megbánni! :)


Amik a főbb különbségek szerintem:


Mate 20 Pro előnyei:


+3D-s arcfelismerő, ami piszok gyors

+40 W-os gyorstöltés, ami piszok gyors


Hátrányok:

- Videófelvételben sajnos nagyon gyenge

- Az ujjlenyomat olvasó csak optikai, így némileg pontatlan


S10 előnyei:

+ Jobb videós képességek

+ Ultrahangos és ezáltal jobb, pontosabb ujjlenyomat olvasó

+ Alapból van rajta kijelző védő fólia


Hátrányai:

- Könnyebben átvehető, 2D-s arcfelismerő

- Picivel lassabb gyorstöltés és elvileg az újabb hírek szerint elég hamar le os merül az akkumulátora, bár ezt én nehezen tudom elhinni, mert majdnem ugyanekkora van a Mate 20 Pro-ban is, az meg nekem simán bírja 2 napig, átlag használat mellett.


A többi tulajdonság szerintem nem olyan kirívó, a design és a kezelőfelület meg igazából ízlés dolga. Ha neked jobban bejön az Infinity-O és a Samsung OneUI mint a notch és az EMUI, akkor inkább a Samsung-ot vegyed! Ha viszont inkább az utóbbi tetszetősebb, akkor pedig a Mate 20 Pro-t! :)

2019. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*átverhető

*is


Bocs a gépelési hibákért! Illetve annyi megjegyzés még, hogy a 3D-s arcfelismerő úgy is felismer, ha el van forgatva 90 fokkal a telefon! Ezt sokan nem tudják, meg először nem is volt, utólag került bele szoftverfrissítéssel.

2019. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2019. márc. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig felhozza ezt valaki, pedig azóta ez a probléma már abszolút, de nincs!

Ez az első szállítmányt érintette, amit novemberben, a telefon megjelenésekor küldött ki a Huawei és az LG kijelzős modelleket érintette. (A hír is akkori.)


Azóta ez a szállítmányt már visszahívták, a selejtes példányokat pedig kicserélték és most már csak BOE kijelzővel felszerelt készülékek kaphatók, amiket meg nem érint ez a kijelzőhiba.


Tudom, mert az enyém is ilyen volt, azonban a szerviz által kapott cserekészülék azóta is hibátlan. A Mate 20 Pro-val foglalkozó (magyar) fórumok is anno tele voltak ezzel a meghibásodással foglalkozó kommentekkel (sőt, a hozzászólások 90%-a csak ebből állt), mára viszont már teljesen megszűnt ez a téma, mert azóta már nincs ilyen gond a telefonnal.


Szóval akik most vesznek ilyen készüléket, szinte 100 %, hogy már nem fognak ilyen hibával találkozni, mert azóta ez már javítva lett.

2019. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nem egy kategória a két telefon. S10, egyértelműen.

S10+ -ról én lebeszélnélek, az már konkrétan egy kistévé :D

Nehézkes a használata.

2019. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon Vacilálok :)


Voltam bent a Samsungba 98% ba szidták a Huawei telefonokat,


Voltam a Huawei voltba ott meg szidták a samsungot .


Mind 2 nagyon tetszik, picit a Samsung felé húz a szívem mert újabb, viszont a Huawei meg …. Gyönyörű , amit mondjuk a huaweibe a saját dolgozója mondott hogy Kamerába job a Huawei de sajnos video felvételbe nagyon sokkal elmarad a samsungtól, nem kicsit hanem nagyon ezt a saját dolgozója mondta abba a 2% szidásba amit bele kellet tennie :)

2019. márc. 11. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:

És mit szólnál, ha megvárnád a P30 szériát?

Pár hét múlva jelentik be, hardverben gyakorlatilag ugyanaz lesz, mint a Mate 20 Pro (leszámítva, hogy elvileg egyikben sem lesz 3D-s arcfelismerő, csak 2D-s), viszont a kamerákban további fejlődést ígérnek (periszkópos kivitelezés akár 10x-es veszteségmentes zoom-mal) és elvileg a videós részére is rá fognak gyúrni.


[link]


[link]

2019. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És még igy is szarabb lesz mint az s10
2019. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!