Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik szolgáltató...

Szerintetek melyik szolgáltatónál éri meg, egy feltöltőkártyás sim kártyát venni?

Figyelt kérdés
Vodafone, Tmobile, Telenor?

2019. márc. 10. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Voda, én 15 éve az vagyok, és az egész család is, nekünk bevált. Jelenleg 19 Ft bárhová, a netet te határozod meg hogy mennyi adatot vásárolsz, azt 30 napig felhasználhatod, ha nem, akkor elveszik, de ha megújulóra kérde, akkor havonta kedvezményesen kapod. Soha nem volt velük gondom, készségesek, segítőkészek, sokszor kapok ajándék ezt-azt. Pl: karácsonykor és húsvétkor, tavaly nyáron pedig csak úgy, 1gb adat ingyen, de volt már 5 gb is. Most valentin napkor pedig 4 napig ingyen telefonálás, szóval én szeretem a Vodát, meg vagyok elégedve, a szervíz ügyintézéssel is.
2019. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, 19ft egységesen


ha a net hosszú felhasználhatósága a lényeg, akkor Telekom, a maraton net opció miatt


ha 3gs telefonod van, a Vodával jársz a legjobban letedettség miatt

2019. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindhármat kipróbáltam, voda a legjobb
2019. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Betét nem igen használnám ki, de 3 giga net azért kéne.
2019. márc. 10. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

A T-nél 9 ft/perc, tavaly áprilisban vettem hozzá 4GB netet, azóta se fogyott el mert már vagy ötször adtak 3 GB-ot, meg 50 MB-ot sokszor ajándékba.

Ettől nem kell jobb.

2019. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!