Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyártanak még használható...

Kisvuk29 kérdése:

Gyártanak még használható méretű telefont?

Figyelt kérdés

Nyáron 2 éves lesz a Redmi 4X-em és néha már nem úgy viselkedik ahogy kellene (pl nem érzékel elég pontosan a kijelző széle)

Mivel nekem a okostelefon annyi célt szolgál, hogy megosztja a 4G-t laptopra ha kell valamint megkapom az üzeneteim rá tudok keresni valamire ha eszembe jut és van benne egy nem annyira rossz kamera ha szükséges így nincsenek nagy elvárásaim, de ennél nem szeretnék rosszabbat. Viszont minden telefon olyan nagy, nekem meg nem áll rendelkezésre korlátlan hely egy olyan eszköznek amit nem is használok sokat. Meg ahogy észre vettem az akkuból is szeretnek spórolni pedig ezt a 4100-as akksit szeretem, mert majd' 2 év után is benne van a 2 nap ha szükséges.

Találni a piacon olyan telefont ami nem nagyobb 5"-nál tisztességes a tudása (ami 2 éve középkategória volt már jó a szememben) és nem valami haszontalan kicsi az akkuja? Ja nem hátrány ha könnyen nyitható és rootolható is, de ez manapság nem szokott olyan gond lenni, mint pl a sonykon volt pár éve.



2019. márc. 11. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2019. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mondanál is ilyen típust?
2019. márc. 11. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy S10e áll méretben a legközelebb a Redmi 4Xhez, néhány mm-el nagyobb mindössze, de az ára nem túl kellemes, a Xiaomi Redmi 6A olcsó és viszonylag kicsi a többi mobilhoz képest, 147.5 mm.

Én most a kabátzsememben hordozom a Redmi Note 4em, nyáron a házizsákom egyik zsebébe fogom tenni.

Én is kisméretű mobilt kerestem, de nem találtam.

2019. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Galaxy a3 2017. A "kicsi" akku ne tévesszen meg, ez is bírja másfél napig, mert az amoled kijelző keveset fogyaszt. Az ára asszem 60 ezer.

Amúgy én már a 4xet is nagynak tartom.

2019. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy gyártanak kompakt méretű telefont, de az idők múlásával egyre ritkábban. 5"-os okostelefon a Sony Xperia XZ2 Compact, ami egy tavalyi csúcskészüléknek felel meg, de abban már nincs jack (nem tudom mennyire hátrány neked).

Illetve a BlackBerry KEYone is ott van, mint egy másik lehetőség, bár annak a SoC-ja inkább egy középkategóriás mobilé (ugyanaz, mi a Xiaomi Mi A2-ben).

Úgyhogy ja, vannak, de tedd hozzá, hogy ma már megnőttek az okostelefonok. Mondjuk számomra ez előnyös, mivel lapát kezem van. :)

2019. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem a kezemmel van gond. Tarsolyomban hordom és ez a max magasság ami nem lóg ki belőle. A mi A széria is tetszett, de nagy.
2019. márc. 12. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ez a trend, de írtam a Sony telefonokat, hogy azok ilyen kompakt méretűek, azokat kell meglesni.
2019. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Galaxy Note 4, cserélhető az aksija.
2019. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!