Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE mennyiért adható el?

IPhone SE mennyiért adható el?

Figyelt kérdés
Egy évet használt iPhone SE-t mennyi pénzért lehet maximum eladni? (Space grey, 32 Gb, minden tartozék, tökéletes állapot, egy év garancia)?

2019. márc. 13. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyire laktad le.
2019. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy karcolás sincs rajta, 360 fokos tokban volt hordva,szóval tökéletes állapotban van minden szempontból.
2019. márc. 13. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
84.000 Ft az új ára. Még jó pár helyen lehet kapni. Hirdesd meg valamivel ez alatt. Szerintem elmegy egyből, mivel ez az utolsó "még éppen hogy csak egy kicsit nagy, de még éppen belefér" méretű használható telefon a földön és akinek a telefonokkal nem nőtt a kezük, azok ezt, vagy kisebbet keresnek. :)
2019. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 körül. 7-es modelleket árulnak 90 körül egy év használattal, ráadásul lehet, az iOS 13-at meg sem kapja az SE (de szerintem igen).
2019. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!