Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu M6 Note vélemény?

Meizu M6 Note vélemény?

Figyelt kérdés
Aki Meizu M6 Note-ot használ tud valamit írni róla? Előny/Hátrány.

2019. márc. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.5 hónapja van ilyen telefonom (amúgy több Meizu-m is volt már). Összességében az árához képest korrekt készülék, de a rajta levő rendszer - mint ahogy eddig is - kissé fapados, bár gördülékeny. Anyaghasználat jó, nekem külsőre is bejön és üzemidőben is remek. Vannak idegesítő apróságok szoftveres részről, de ezek egyrészt az ára miatt még elnézhetők, másrészt ezekkel együtt is viszonylag jól használható a készülék. Kamera az max. egy jó közepes, de ebben az árkategóriában még elfogadható. A Meizu-k nagy általánosságban megbízható, jó készülékek, viszont az egyetlen negatívum, hogy a gyártó nem igazán jeleskedik a frissítésekben. Sajnos valószínű, hogy amelyik Android verzióval megveszed, azzal is fogod "nyugdíjazni" a telefont, bár a Flyme-frissítések azért jönnek becsülettel. Ha még kíváncsi vagy valamire, kérdezz nyugodtan, vagy a Mobilaréna fórumát olvasgasd, ott sok mindent megtudhatsz.


[link]

2019. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2019. márc. 21. 06:33
 3/5 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon jó telefon! Jó magam is ezt használom! Nagyon jó szerintem.. nekem aranyba van (ami igazából rose gold) És még tokot is tudsz rá találni. A kamerája tökéletes, első-hátsó eggyaránt.Remélem valamiben segítettem
2019. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ! :D
2019. márc. 21. 17:12
 5/5 anonim válasza:
Nincs mi :D xD
2019. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!