Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mina velemenyetek a Huawei...

Mina velemenyetek a Huawei mate 20 lite - rol?

Figyelt kérdés
arra vagyok kivancsi hogy jo kepeket keszit e, es hogy gyordan oldja fel az ujj lenyomatot, arany szinben qurvara tetszik.
2019. márc. 14. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 10 Lite-om van, már az is elég szép képeket csinál szerintem, az ujjlenyomat olvasóra sincs panaszom.
2019. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az árkategóriájához képest szép képeket lehet vele lőni, az ujjlenyomatolvasó pedig baromi gyors, épphogy hozzáérintem az ujjamat és már fel is oldott. Egyébként tényleg egy szép telefon, másfél hónapja van meg nekem a telefon kék színben és eddig nem csalódtam benne, gördülékeny, gyors, sokáig bírja az aksi, a játékok is tökéletesen futnak rajta. Talán annyi tudnék a hibák közé sorolni, hogy a hátlap elég ujjlenyomat mágnes, illetve játék közbe érezhetően melegszik a telefon.
2019. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!