Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mit tudtok mondani Xiaomi Redmi 6-ról?

Xiaomi Redmi 6-ot fogok valószínűleg kapni szülinapomra, de nem igazán tudom milyen telefon.:( Legjobban talán az érdekelni, hogy kb. hány évig bírja. De örülök annak is, ha előnyöket, és hátrányokat írtok. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xiaomi Redmi 6, okostelefon

márc. 16. 13:39  Privát üzenet  

A válasz
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 16. 13:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

# 2/2Időpont márc. 16. 14:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen telefonokat ajánlotok 50E Ft-ig? Xiaomi Mi A2-re (A sima A2 nem tetszik), meg Honor 7a-ra gondoltam, de tudnátok esetleg mást is mondani?
Tudnátok mondani jó középkategóriás telefonokat?
Xiaomi Redmi Note 3SE 3/32 megéri, esetleg tudtok mondani valami versenytársát, ami szintén hasonló árkategória?
Xiaomi Redmi 3s-ről vagy 3s Prime-ról esetleg tudnátok véleményt mondani?
Új telefont szeretnék. Xiaomi Redmi 3-at néztem ki. Tudtok mondani 50e ft-ért jobbat?
Tudnátok mondani olyan telefonokat amik kívűlről hasonlítanak az Iphone 5chez, Xiaomi MI 4chez vagy a Huawei Honor 6hoz? Tehát vagy ilyen színes vagy üveg hátlapú legyen és...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!