Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s10 re üvegfolia?

Samsung galaxy s10 re üvegfolia?

Figyelt kérdés

Vettem a készülékre üvegfóliát a vásárlás során rámtukmálták, hogy csak ezzel működik az ujlenyomat olvasó. 6500.- volt. Hazaérek megnézem egy tök sima ebay en 2$ ért beszerezhető üvegfolia. A pláne, hogy nem müködik vele. Visszavittem közölték, hogy ők is rájöttek de vásárlás után reklamációt nem fogadnak el. Ez nem is érdekel, az sem, hogy mennyibe kerül. Eddig Iphoneomra Iglasst használtam. Van valami gyártó aki csinál s10 re olyan foliát, amin müködik az ultrahangos ujlenyomat olvasó?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2019. márc. 16. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A beállítások között van egy olyan opció, hogy az érzékenységet a fóliához igazítja, érintésérzékenység néven keresd.
2019. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!