Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi bekapcsolni...

Miért nem engedi bekapcsolni a korlátlan opciót a telekom app?

Figyelt kérdés
4000-ot fizetek 6gb internetért, és korlátlan közösségi alkalmazások vannak benne... Mint kiderült a Telekom alkalmazáson belül van egy olyanopció hogy "Benne foglalt korlátlan forgalom", bekapcsolom, fel is sorolja a korlátlan közzöségi alkalmazásokat, majd kilépek az appból ,és vissazteszi kikapcsoltra! Mitől lehet ez?

2019. márc. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól pl, hogy még mindig nincs készen az app, de már rég publikus és még csak nem is béta verzió...


Tele van hibával. Ezek szerint te is találtál egyet a sokból...


Én már a design váltáskor jeleztem a hibákat. Tesznek rá... Jön ki az újabb verzió, de abban is ott vannak a hibák. Már nem is értékelem. Csak várok egy használható verziót... Addig marad a weboldal.

2019. márc. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tele van hibákkal az biztos, én is találtam egy csomót... Weboldallal az a baj, hogy ott nem tudom állítani, csak alkalmazásban!
2019. márc. 20. 14:26
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám, ez az alkalmazás egy kalap tudjukmi.. Pont úgy mint az ügyfélszolgálatuk.. Szóval ha jól értem nem lehet használni a korlátlan forgalmat. Máshol tényleg nem lehet állítani? Esetleg smsben?
2019. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ráírtam a telekomra messengeren, idézem mit írtak:


"A korlátlan alkalmazások automatikusan benne vannak a 3 GB és afölötti csomagokban. Az alkalmazásban nem a korlátlanságot kapcsolod be, hanem csak azt, hogy felsorolja az alkalmazás a mobilnet egyenlegeid között a korlátlan tételeket is. Semmit sem szükséges külön beállítanod, a csomagodban lévő korlátlan tartalmak nem fogják fogyasztani az adategyenlegedet.Fontos tudnivaló, hogy a telefonod belső adatszámlálója a korlátlan forgalmakat is mérni fogja, de a havi egyenlegedből ezek a tételek nem kerülnek levonásra. További kérdés esetén is fordulj hozzánk bizalommal! ^Erika"

2019. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!