Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb, huawei mate 20...

Melyik jobb, huawei mate 20 pro vagy galaxy S10?

Figyelt kérdés
Uj telefonon gondolkodok, nem tudok donteni.
2019. márc. 20. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S10
2019. márc. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem kell, mert mind a kettő méregdrága és csomó szolgáltatást ki sem tudok használni.

Nekem a Xiaomi Mi 9 való, ami bőven 200E Ft alatt is kapható. Qualcomm Snapdragon 855 - az idei év leggyorsabb Snapdragon procija, 6-8-12 GB RAM változatokban is létezik, nagyon jó kamerával - az említett két telefonnal van egy mezőnyben (DXomark oldalon meg lehet nézni). Maga a telefon jó összeszerelésben van, kijelzőbe épített új lenyomat olvasóval is bír, a vízcsepp NOTHC egészen szép megoldás.

Úgyhogy ja, nekem ez a nevető harmadik, csak sajnos a gyártásával akadnak nehézségek, ha valamit nagyon a hátrányához kell írnom. Másról nem tudok.

2019. márc. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire kellene pontosan? Mire használnád ki? Kamera fronton mi fontosabb: a fotó vagy a videó? Akkumulátor idő, töltési idő mennyire számít? Melyik design jön be jobban: a notch vagy a fúrt kijelző? A jackdugó mennyire fontos? Vagy a 3D arc scanner?


Konkrétumokat írj, mert így nem lehet megmondani, hogy neked melyik lenne jobb, ugyanis mind a két mobil nagyon jó és nem nagyon van köztük különbség.


Üdv: egy Mate 20 Pro tulaj!

2019. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem p20 pro- m van. Ujitani szeretnek. Vagy a samsungra, vagy a mate-re.Korubelul mind a 2 mellett vannak erveim, egyszeruen nem tudok donteni. Galaxy s9+- om volt a p20 elott.Abban kicsit csalodtam. Ahoz kepest a s10+ mennyivel jobb?
2019. márc. 20. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A P20 Pro-hoz képest szerintem a Mate 20 Pro akkora változást nem hozott kamerákban. Max. a szuper széles látószögű lencse az, ami komolyabb újítás, meg talán 4K videónál van optikai képstabilizátor, de videó fronton mondjuk a Huawei elbújhat a konkurenciái mögött, mert abban nagyon gyengék.


Lehet az S10-zel jobban járnál, mert ott azért komolyabb újítások léptek életbe, egy S9+-hoz képest.

2019. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!