Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a powerbank a...

Miért nem jó a powerbank a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

Huawei p smart 2019-es telóm van. És mikor a powerbankot bekapcsoltam max 1 másodpercig tölti a telót.

Ez miért van?

(van másik powerbankom de azzal se működik..)


2019. márc. 22. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A powerbank kikapcsol, ha a telefon kevés áramot vesz fel belőle. Lehet a telefonod annyira alacsony töltőárammal működik, ami a power banknak már kevés. Vagy rosszabb esetben rövidzár van a kábelben vagy a csatlakozóban.
2019. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor az lesz a probléma hogy hevés áramot vesz fel mivel az usb új. És azt szoktam használni sima töltésre, plusz másik usb-vel is próbáltam már.

Köszi a választ :)

2019. márc. 22. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem univerzális powerbankod van
2019. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megfigyelnéd egy USB-teszterrel, akkor valószínűleg kiderülne, hogy a telefon a dugasztápról is csak 1 másodpercig vesz fel áramot, utána leáll, majd később elindul ismét. Csak ez a leállás a power bankot is leállítja készenlétbe, illetve valahogy megzavarja, de ezt pontosabb mérésekkel lehetne kideríteni.

Vagy másik lehetőség, hogy olyan impulzusokban veszi fel az áramot, ami a power banknak szintén probléma.

Esetleg bedughatsz a bank másik csatlakozójába egy USB LED-lámpát, műterhelés gyanánt, hogy arra mit lép.

2019. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!