Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren miért nem kapja...

Messengeren miért nem kapja meg amit irok az akit elérhetőnek jelez?

Figyelt kérdés
Nem színeződik be a kis kör benne a pipával. Csak a kör van fehéren pipával. Úgy tudtam akkor nem kapja meg valaki ha írnak neki ha nem jó a netje, de akinek én küldtem azt elérhetőnek jelzi végig. Miért van ez?

2019. márc. 22. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A messenger soha nem működött pontosan. Sokszor azt is elérhetőnek jelzi aki órák óta nem nyúlt a telefonjához, vagy akár ki is kapcsolta a netet.

Mostanában egy barátnőmet is így mutatja. Tudom, hogy 11-12 között lefekszik aludni mégis mutatja hajnalban is.

2019. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elvileg meg kell hogy kapja. Tudtommal akkor lesz kék a pötty ha látta az üzenetet az illető, és meg is nyitotta. Ugyan is az üzenetet a legtöbb telefon jelzi értesítés formájában - ilyen módon is ellehet őket általában olvasni, megnyitás nélkül, viszont ilyenkor marad a fehér pötty
2019. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!