Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vigyem el az iPhone-om szervízbe?

StrawberryPie kérdése:

Vigyem el az iPhone-om szervízbe?

Figyelt kérdés
Arcmosás közben a telefonom a kagyló szélén volt és belefolyt a víz a kezemről valószínűleg. Kétlem, hogy nagy mennyiség folyt volna bele, mert nem tartott sokáig és gondolom ez nem annyira durva mintha pl beleejtettem volna vízbe teljesen. Viszont a képernyő alatt eléggé be van ázva, csak két közepesen nagy foltban nincs. A telefon magától nem kapcsolt ki, viszont én kikapcsoltam, hogy ne terheljem. A SIM kártyánál lévő water damage indicator nem váltott pirosra, ami gondolom jó jel, de látva hogy a képernyő hogy néz ki, eléggé aggódok. Jelenleg rizsben ül a telefonom, bár azt olvastam, hogy nem sokat használ. A telefon iPhone SE, ha ez számít. Tehát javaslotakat szeretnék kapni és hogy el kéne-e vinnem szervízbe. És ha reggelre kszárad a képernyő, másnap biztonságos-e tölteni a készüléket?

2019. márc. 22. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy kiló rizsbe.
2019. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Elárulok valamit: kár rizsbe tenni, mert hiába szorgos kínaiak gyártják az iPhone-t is, de nem fognak oda menni egy tál rizsért. Próbáld megszárítani, illetve nézd meg, hétfőig milyen lesz.

Ha utána sem jó, akkor vidd el szervizbe.

2019. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!