Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Huawei telefonomon...

Ha a Huawei telefonomon csinálok biztonsági mentést, akkor azt majd az új Xiaomi-n betudom tölteni?

Figyelt kérdés

Mármint nekem fontosak lennének az SMS mentések (arra találtam appot), de még fontosabbak a jegyzeteim. Nem találtam meg hová menti a telefon, illetve nem is lehet a P9 Lite telefonomról megosztani sem. Olvastam már olyat, hogy minden típus különböző "nyelven" kódolja ezeket, így esélytelen, hogy ezeket valaha is lássam új telefonon. (A kövire az lesz a megoldás, hogy Google Keep-be fogok jegyzetelni).


Mindenesetre most az lenne a kérdésem, hogy egy biztonsági mentést - és mivel beletartoznak a jegyzetek is - , azt az újról majd be lehet tölteni? Használható, olvasható lesz?



2019. márc. 23. 01:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ezek alapján az olyan alkalmazásokat pl játékokat, amiket nem lehetett felhőbe menteni, fb-hez csatlakoztatni (mivel ezeknek az adatait is elmenti), lehet onnan folytatni majd, ahol abbahagytam?
2019. márc. 23. 01:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Amibe jegyzetelsz az elmenti a dolgokat ,?


Ha Huawei specifikus akkor szívás de lemasolod keepbe.

Sms re az sms backup restore ttökélete.


De lementeni és visszatolteni nem lehet

2019. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amibe jegyzetelek az igen, elmenti. Mármint tudom szerkesztgetni meg stb, de ott semmi más opció nincs a kijelölés meg törlésen kívül.


A Xiaomi betudja majd ezeket tölteni a biztonsági mentésről? Elég lenne, ha olvasható formátumban lenne, csak meglegyenek.

2019. márc. 23. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudni tudja ha ugyanazt az appot felteszed
2019. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a P9 Lite-nál van e már ez a Phone Clone app, google playből le tudod szedni. Xiaomidat bekapcsolod, arra is rárakod (azt hiszem fel megy rá) és rátöltesz mindent a Xiaomidra.

Elméletben ennek így működnie kell.

2019. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!