Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha magammal...

Mit tegyek, ha magammal szemben sóher vagyok? Új telefont szeretnék venni

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a 2 éve kapott ballagási pénzemet félretettem, hogy majd valami olyat tudjak belőle venni, amit igazán szeretnék. Van egy másfél éves iphone SE-m, de szeretnék váltani 8-ra. Már tavaly óta gondolkozom rajta és szeretném. De ugyanakkor saját magamra nem merek pénzt költeni. A pénzt azért van, hogy jól bánjunk vele, ha megis veszem akkor is marad tartalékom. Mit szóltok ehhez?

2019. márc. 24. 11:22
 1/7 anonim válasza:
40%
Igaz. Vegyél nekem egy klassz Motorolat maximum 60000 forintért. Neked meg marad a régi.
2019. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs olyan funkció az SE-ben, amit tud a 8-as, és SZÜKSÉGED is van rá, akkor vedd meg a 8-ast.

Ha a fenti feltétel nem teljesül, akkor ai "igazán szeretnék" jelzőt csak a birtoklási vágyhoz kötöm.

Te tudod (én is tudom) ilyen a világ, mindig az újabb a jobb (még ha használva sincs, amiben jobb)...

Ha örömöt okoz, mert Ő a 8-as, vedd meg, ez is indok és nem kevés....

2019. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vedd meg nyugodtan. Én pl. minden ősszel megveszem az új iPhone-t, valamiért ez engem boldogsággal tölt el (sajnos) :D. De igazából soha nem báno meg a végén...
2019. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látens szükségletnek hívják a dolgot.

Ha nem teljesül, akkor sem lesz semmi probléma.

A pénzt meg fektesd olyan dologba ami kamatozik, mert később meg fogod bánni, hogy csak azért szórtad el márkás mobilokra, mert azt gondoltad hogy ettől jobb lesz neked.

Én megtehetném, hogy minden hónapban vegyek egyet, de mégsem teszem. Használtan vett A5-ösom van.

"olyat tudjak belőle venni, amit igazán szeretnék."

Az SE-det nem szeretted, nem azért vetted? És most miért nem felel már meg?

2019. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rossz az akksija, hamar merül, azt egy 15k-ból meglehetne csináltatni, de novemberben legkésőbb úgyis megvenném, akkor minek megcsináltatni. A másik a kamerája, mert szeretek videózgatni.
2019. márc. 24. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

#3as vagyok.

Ha a kamera fontos neked, akkor mindenképp 8+ vegyél :)

2019. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha saját magaddal szemben zsidó vagy akkor ugy kell neked

tény h nem kell szórni a pénzt de amit akarunk magunknak az miért nem vegyük meg , főleg ha olyan dolog ami a javunkat szolgálja

persze nekem mindegy h mit veszel ,

felőlem egy zsákot is huzhatsz magadra mert kitalálod h drága a ruha

képzeld manapság semmi se olcsó ami minőségi

2019. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!