Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan olcsóbb okostelefont...

Olyan olcsóbb okostelefont keresek, amelynek lehet cserélni az akkumulátorát?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem engedd el ezt a cserélhető akkus dolgot, mert ma már beépített akkus a mobilok többsége.

Mekkora összegre gondoltál?

2019. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anno a Samsung Galaxy Ace telómban még cserélhető volt
2019. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Maximum 40000 forint.
2019. márc. 26. 17:59
 4/7 anonim válasza:
36%
A mostani telefonok akkuját nagyrészt beépítik, hogy ne lehessen otthon cserélni, és fizess érte. Persze minden bullshitet összehordanak, hogy eltakarják az egyértelmű miértet... Javaslok egy régebbi de hight end / flagship terméket. Modell számot nézz. Samsung Galaxy S4 ből is valójában több modell van. Ne simán "S4" -et vegyél. i9505 modellből otthon kiveheted bármikor az akkut. További előnye, hogy orrba-szájba moddolhatod ha akarod. Rootolhatod, XDA-n rengeteg Custom ROM van, és TWRP-t is alapból tehetsz rá. Így a telefon gyorsabb is lesz mint a "gyári" android, és többet is fog tudni, engedni neked. Persze csak ha akarsz ilyenekkel foglalkozni. Android telefon a nyerő moddereknek különösen, minden más halott(Microsoft Winfosrendszer) vagy sz*r ilyen szempontból (Apple féle Ájos).
2019. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hozzá műszaki érzéked, akkor úgy kell vásárolni telefont, hogy előtte megnézed a Youtube-on az akkucsere módját.

Mindegyikben cserélhető, csak nem mindegy, mekkora munkával, illetve roncsolással jár.

2019. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyémben cserélhető, Samsung Galaxy J3 2016. Tudom régi, de nekem még megfelel.
2019. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én telómba is cserélhető lett, és már vagy a 3.-at cserélem, próbálgattam az akksikat hogy melyik gyártótól melyik bírja tovább..

S7 Edge

2019. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!