Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol cseréltessem ki az iPhone...

Hol cseréltessem ki az iPhone 5S-em akkumulátorát?

Figyelt kérdés

"Google a barátod" meg egyéb válaszokkal kíméljetek, ugyanis pont ez miatt tettem fel a kérdést, mert millió helyen hirdetnek már iPhone akksi cserét Budapesten. Személyes tapasztalat érdekelne, hogy ki, hol és mennyiért cserélte, illetve, hogy bevált-e?


Köszönöm előre is!



2019. márc. 8. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknek a teloknak nem pont az a “lényege”, hogy nem lehet aksit cserélni? Vagy az csak későbbi kiadásokra vonatkozik? Bocsi ha rosszul tudom, de nekem igy rémlik.
2019. márc. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6S akksiját az almáriumban cserélték,de még garis volt, így nem tudom,hogy mennyibe került volna. Az almáriumot nagyon meleg szívvel ajánlom.


[link] FB-n vannak vélemények, de nagyon megosztóak.

2019. márc. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerőseimnek jó véleménye van iSamurai-ról, megnézheted őket is.

[link]

2019. márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A telefont cseréld, ne csak az akksiját.
2019. márc. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ismerőseimnek jó véleménye van iSamurai-ról, megnézheted őket is.


[link]

2019. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itthon a mühelyemben.
2019. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!