Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több mint tíz éve vagyok...

Több mint tíz éve vagyok vodafon előfizető készülék vásárláskor kapok valami kedvezményt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Én meg több mint 10 éve fizetem a villanyszámlát, vízdíjat, gázt, mégse kapok kedvezményt. Még a boltban sem, pedig ott is gyakran vásárolok.

Szóval ilyen előny nem létezik amire te gondolsz.

2019. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voda nem szeret adni értékelhető kedvezményt
2019. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KEDVES ELSŐ VÁLASZOLÓ HIDD EL ÉN IS FIZETEK VILLANYSZÁMLÁT,HA NEM TUDOD A KÉRDÉSEMRE A VÁLASZT,AKKOR NAGYON MEG KÖSZÖNÖM HA MELLŐZÖD.ÉN UGYAN IS ARRA GONDOLTAM MINT MÁS SZOLGÁLTATÓNÁL VAN OLYAN HOGY ARANYKÁRTYA STB.ÖRÜLÖK HOGY FELVILÁGOSÍTHATTALAK˘!
2019. márc. 29. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az ügyfélszolgálat kapsz ?
2019. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nekiállsz hisztizni akkor igen. Amúgy nem.

A voda akkor ad kedvezményt, ha fel akarod mondani a szerződést, akkor hirtelen szuper kedvezményeik lesznek csak itt csak most csak neked.

2019. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!