Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye arról,...

Kinek mi a véleménye arról, hogy a Xiaomi Redmi note 7 pro nek is jelenik meg Magyarországon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Legalább is egy cikkben ezt olvastam.
2019. márc. 29. 11:43
 2/8 Szirty ***** válasza:
Mint ha hiányozna valami ebből a mondatból...
2019. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Igen!
2019. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Redmi Note 7 és a Redmi Note 7 pro között egy hajszálnyival erősebb processzor a különbség.A Note 7 a benne lévő Snapdragon 660-nal is bőven elég a mindennapi használatra ami már megjelent nálunk is szóval nem történt tragédia.
2019. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4


És a kamera érzékelője


Xiaomi redmi note 7: Samsung GM 1 állítólag kamu 48 megapixel szóval állítólag valóságban 12 megapixeles képet készít.


Xiaomi redmi note 7 pro:Sony IMX586 állítólag valós 48 megapixel.

2019. máj. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
@előttem szólo: én úgy tudom hogy ezt a 2 megapixel számít lehet változtatni, de a 12-vel szebb képeket készít. Elvileg a 48-al nem megfelelő körülmények között szemcsés
2019. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az átlag felhasználónak azok az eltérések lenyegtelenek.
2019. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem már sokat a redmi note 7-et, nekem megfelelő. Közeli képeket is jól lehet vele viszonylag fotózni és jó, hogy nem csak automata fókusz van benne, hanem lehet állítani is a fókuszálást. Persze nézni kell az árát is, nem egy csúcs fényképezőgép teljesítményét kell tőle várni és nézni kell a beállításokat. Valamiért a videó 60 fps-en ha menet közben videózna az ember folyamatosan fókuszál és így hol éles hol homályos, de 30 fps-re állítva jó. Így értelem szerűen 30 fps-re állítom, ha menet közben videózok. Felhők fotózásánál a legmagasabb kontrasztra állítva lehet nagyon jó fotókat készíteni vele. A panoráma képe pedig nagyon szép.
2019. jún. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!