Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet Xiaomi mi 6x telefont venni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol és nem is nagyon lesz. Legfeljebb a hardveraprón találhatsz olyan kereskedőt aki be tudja szerezni. Vagy megrendeled külföldről.
2018. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fotoszintézis ***** válasza:

Kínából lehet rendelni gearbestről, magyarországon még nem sok bolt forgalmazza.

Itt lehet venni, de ahogy láttam, itt is 2-4 hetet kell várni, mert kínából rendelik.

[link]

2018. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fotoszintézis ***** válasza:
De lehet hogy érdemesebb lenne megvárni a mi a2-őt. Az valószínűleg ugyan az lesz csak jobb támogatással, stock androiddal és az könnyebben lesz kapható is.
2018. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fotoszintézis ***** válasza:

Az utolsó válaszomat törlöm, mert nem vagyok biztos benne, hogy lesz külön mi a2.

[törlés]<-🖱️katt

2018. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek megéri venni?
2018. jún. 5. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Várd meg a Mi A2-t az lesz a globális változata a 6x-nek, viszont elméletileg nem MIUI lesz rajta hanem sima android, és várhatóan augusztus végén jelenik meg Mo-n. Ha a MIUIt szereted akkor a redmi note 5öt ajánlom, nézegesd meg azt is, azt már lehet kapni😁
2018. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a legjobb ár-érték arányú telefonok ezek, úgyhogy maximálisan megéri venni
2018. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a redmi note 5 pro-t de egyedül a kameráját találom gyengébbnek
2018. jún. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!