Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy ilyen olcsó egy...

Hogy hogy ilyen olcsó egy okostelefon?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 29. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a legújabb konstrukció, bár tény hogy ennyiért nem rossz. Az árazást nyilván ez a piros betűs rész is magyarázza, gondolom céges telefonnak veszik az ilyeneket nagy tételben, így adhatják olcsóbban. Szóval te mint magánszemély ezt nem tudod megvenni


"Kizárólag üzleti partnereknek

(vállalkozásoknak) fenntartott webáruház.


Céges regisztráció, EU adószám szükséges."

2019. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad Pocophone F1.
2019. márc. 29. 15:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Mièrt nem tudom megvenni mint magán személy?
2019. márc. 29. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egy okostelefon sem ér meg 40.000-nél többet. Nem tud olyat, amire nagy szükségem van és a "gyengébb" társaival is elvagyok.
2019. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem olcsó, már bocsi. Nehogy már 83e olyan kevés legyen.
2019. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért kell az EU adószám, hogy EU-n belül, de küldföldről ÁFA-mentesen tudjon számlázni ennyiért. Küönben +ÁFA, vagyis kb 105000Ft, akkor meg már tényleg inkább a Pocophone, ha gyengébb minőségű, de csúcsprocival szerelt telefont szeretnél.
2019. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Inkább fogalmaz úgy, hogy a speckóhoz képest kedvezőbb az ára mint a Huawei xy-nak.


Egyébként nem olcsó.... én 130e Ft ért vettem használt Apple-t

2019. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hardveresen hasonló, de márkásabb telefonokhoz képest nem drága. Egyébként nem egy gagyi márka, csak nálunk nem annyira elterjedt. Évek óta ilyen telefonokat használok és az árukhoz képest teljesen jók.
2019. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

" Szóval te mint magánszemély ezt nem tudod megvenni"

Basszus, mondhattátok volna hamarabb, nekem meg már meg is érkezett.

2019. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!